Jdi na obsah Jdi na menu
 


PO - dílny na Zemědělské škole

23. 1. 2013

Ve středu 23.1.2013 nám byl vyhlášen požární poplach a předána informace o požáru v dílně v suterénu Zemědělské školy. Naše jednotka vyjela na místo oběma vozidly v počtu 5 hasičů. Na místě jsme byli necelé 2 minuty po jednotce HZS ZLK. Na místo dále přijely JSDHO Babice, Kunovice, Buchlovice. V době našeho příjezdu již probíhal hasební zásah příslušníky HZS. Naše jednotka pomohla s odvětráním školy, která se musela odvětrat pomocí přetlakové ventilace. Na hasičskou zbrojnici jsme se vrátili okolo 12:45.

 

Zúčastnili se:

CAS 32/6000/0 - S3R

Petr Buček - velitel vozu

Jakub Kotačka - strojník, VJ

Martin Vlček - hasič

 

DA 8 - L1Z

Alan Olšák - velitel vozu

Ondřej Buček - strojník

 

Náhledy fotografií ze složky PO - dílny na Zemědělské škole

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář