Jdi na obsah Jdi na menu
 


PO-budova SASu

6. 8. 2009
Už podruhé v tomto týdnu byla naše jednotka povolána na pomoc při mimořádné události. Tentokrát se jednalo o nahlášený požár průmyslových objektů, ze kterého se nakonec vyklubal požár střechy na vrátnici budovy SASu na Luční ulici.
  
Výjezd naší jednotky byl stejně jako v pondělí komplikován nefunkčním dálkovým spuštěním sirény (vše je nahlášeno majiteli sirény a snad bude brzy opraveno) a taky tím, že byl poplach vyhlášen ve všední den v dopoledních hodinách, konkrétně v 10:26. Nicméně i přes tyto komplikace a s ručním spuštěním sirény se povedlo dodržet limit daný zákonem pro výjezd jednotek naší kategorie a dostavit se na místo zásahu. Zde jsme po dohodě s velitelem zásahu pomohli při rozebírání střešní konstrukce a dohašovaní skrytých ohnisek požáru. Po závěrečné prohlídce za pomoci termokamery nás velitel odeslal zpět na základnu.
  
Zúčastnili se:
  
CAS 32/6000/600 - S3R
Martínek Lukáš - velitel vozu
Kotačka Jakub - řidič, strojník
Vlček Martin - hasič
  
DA 8 - L1Z
Ryška František - řidič, velitel jednotky
Hlavačka Miroslav - hasič
Buček Petr - hasič
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář