Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár dopravního prostředku - 18.7.2007

18. 7. 2007
Dne 18. 7. 2007 ve 22:47 byli naši strojníci obesláni "svolávací" SMS, že máme vyjet na požár dopravního prostředku na Zerzavici - u autobazaru.
  
Jelikož sirény opět nehoukaly, běžela Zuzka Vlčková zmáčknout tlačítko na radnici. Mezitím se připravili 4 hasiči k výjezdu a po "dofoukání" tlaku v Tatře, vyrazili na místo ohlášené události. Na místě bylo zjištěno že se nejedná o hořící dopravní prostředek, ale starý nábytek, který byl vyházený pod mostem. V době příjezdu naší jednotky již byla na místě jednotka HZS ZLK, ÚO UH se dvěma vozidly Dennis Rapier a Renault Kerax. Po chvíli přijela i naše Avia. Jednotka SDH Staré Město nezasahovala, protože v době příjezdu již byl požár lokalizován jednotkou HZS a docházelo k jeho poměrně rychlé likvidaci. Po sepsání zprávy o zásahu a odevzdání do rukou VZ, se naše jednotka vrátila zpět na základnu.
  
Klady: Velký počet členů JSDH i přes pozdní hodinu a funkční jen jednu sirénu.
Zápory: Opět selhaly všechny sirény. 
  
Účastni byli:
  
CAS 32 - T148
Václav Kotačka st. - velitel vozu
Jakub Kotačka - strojník
Lukáš Martínek - hasič
Martin Vlček - hasič
  
DA 8 - A31
Martin Řezníček - velitel vozu
Antonín Martínek - strojník
Petr Buček - hasič
Ondřej Buček - hasič
Rostislav Mazáč - hasič
Miroslav Hlavačka - hasič
Zuzana Vlčková - dokumentarista
  
Nutno zmínit taky to, že se na místo zásahu dostavil taky pan starosta Josef Bazala, za což mu patří, stejně jako všem zasahujícím, velký dík.
   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář