Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tři zásahy během dvou dní

21. 12. 2011

Během 19. a 20. prosince byla naše jednotka povolána hned ke třem událostem.

  

V pondělí 19. prosince jsme vyjeli deset minut před 18. hodinou k nahlášenému požáru osobního auta na ulici Brněnská. V době našeho příjezdu již byl požár téměř zlikvidován jednotkou HZS ZLK ÚO UH. Zůstali jsme chvíli v záloze na místě požáru a po domluvě s velitelem zásahu jsme se vrátili zpět na základnu.

 

V úterý 20. prosince jsme byli povoláni hned dvakrát. Nejdřív deset minut po poledni na podezření na požár lokomotivy na vlakovém nádraží ve Starém Městě. V době našeho příjezdu byli hasiči z UH na průzkumu a zjistili, že se nejedná o požár ale o závadu na elektroinstalaci. Obě jednotky se tedy vrátily zpět na základnu. 

V 19:50 jsme byli požádáni Policií ČR o pomoc při hledání pohřešované osoby, která byla naposled viděna u veslařského klubu v Uh. Hradišti. Naše jednotka na místo vyjela oběma vozidly. Při rozhovoru s velitelem zásahu nám bylo sděleno, že osoba byla nalezena policejní hlídkou v Jarošově a předána zdravotnické záchranné službě. Proto jsme se vrátili zpět na základnu.

Seznam zúčastněných tentokrát neuvádíme, uvádíme jen počty hasičů

19.12 - 7 hasičů

20.12. - 6 hasičů

20.12. - 13 hasičů

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář